Wiertło węglikowe 10,5mm chłodzone 3xD powłoka Q SwissTech SWT1583105C PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 10,5mm chłodzone 3xD powłoka Q Swisstech SWT1583105C
Swisstech SWT-158-3105C
SWT1583105C
10.5mm Q-COAT COOLANT CARBIDE DRILL 3xD Swisstech SWT1583105C
Swisstech SWT-158-3105C
SM.CK016,338,3ZLNE
Przeznaczone do wiercenia w stali, żeliwie, żeliwie szarym, żeliwie utwardzonym, żeliwie ciągliwym, metalach kolorowych oraz wobrabialnym plastiku. Kąt wierzchołkowy: 140°, Tolerancja średnicy cięcia: m7, Tolerancja uchwytu: h6. Wyprodukowano zgodnie z normą: DIN 6537.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010190 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-158-3105C |
| EAN13 Barcode | 5036140286252 |
| Średnica | 10.50 mm |
| Średnica wiertła | 10.5 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 55 mm |
| Długość całk. | 102 mm |
| Seria | |
| Materiał | Węglik |
| Finish/Coating | TiAlN |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| ISO Category Grade | H; K; M; N; P; S |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt wierzchołkowy | 140 ° |
| Point Type | Helical |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Tolerancja średnicy wiertła | m7 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Web Thickness | Form C |
| Standard, norma | DIN 1412; DIN 6548 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Węglik |
| Długość całk. | 102 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 140 ° degree |
| Point Type | Helical |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 55 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| ISO Category Grade | |
| Standard, norma | DIN 1412 DIN 6548 |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Finish/Coating | TiAlN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30 ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Średnica wiertła | 10.5 mm |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | m7 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | TiAlN |
| Średnica wiertła w mm | 10.5mm |