Wiertło węglikowe 10mm 5xD powłoka Q DIN 6537 SwissTech SWT1585600S PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 10mm 5xD powłoka Q DIN 6537 Swisstech SWT1585600S
Swisstech SWT-158-5600S
SWT1585600S
10mm Q-COAT CARBIDE DRILL 5xD Swisstech SWT1585600S
Swisstech SWT-158-5600S
SM.CK016,223,9ZLNE
Przeznaczone do wiercenia w stali, żeliwie, żeliwie szarym, żeliwie utwardzonym, żeliwie ciągliwym, metalach kolorowych oraz w obrabialnym plastiku. Kąt wierzchołkowy: 140°, Tolerancja średnicy cięcia: m7, Tolerancja uchwytu: h6. Wyprodukowano zgodnie z normą: DIN 6537.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010190 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-158-5600S |
| EAN13 Barcode | 5036140199163 |
| Typ rowków | Spiralne |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 140 ° |
| Tolerancja średnicy wiertła | m7 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Web Thickness | Form C |
| Point Type | Helical |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 10 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 61 mm |
| Długość całk. | 103 mm |
| Materiał | Węglik |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Finish/Coating | TiAlN |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Liczba ostrzy | 2 |
| ISO Category Grade | H |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | TiAlN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 10mm |