Wiertło węglikowe 12,5mm din338 Jobber Sherwood SHR1586250K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 12,5mm DIN 338 Jobber Sherwood SHR1586250K
Sherwood SHR-158-6250K
SHR1586250K
Wiertło węglikowe cylindryczne 12.5mm SHR1586250K
SHR-158-6250K
SM.CK016,310,8ZLNE
Wiertła przeznaczone do wierceń w szerokiej gamie materiałów metalicznych i niemetalicznych. Kąt wierzchołkowy 118°. Tolerancja średnicy H7. Tolerancja chwytu H6.
Wykonano zgodnie z: DIN 338.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-158-6250K |
| EAN13 Barcode | 5036140187153 |
| Średnica wiertła | 12.50 mm |
| Średnica chwytu | 12.50 mm |
| Długość rowków lub robocza | 101 mm |
| Długość całk. | 151 mm |
| Seria | J102 |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Kąt spirali | 20 ° |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Typ rowków | Spiralne |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Four Facet |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard, norma | BS 328;DIN 338. |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 12.5mm |