Wiertło węglikowe 2,8mm DIN 6539 Stub Kennedy KEN1583280K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 2,8mm DIN 6539 Stub Kennedy KEN1583280K
Kennedy KEN-158-3280K
KEN1583280K
Wiertło węglikowe kręte 2.8mm S/SKEN-158-3280K
SM.CK016,27,1ZLNE
Do wiercenia w stali, staliwie, żeliwie, żeliwie utwardzonym, żeliwie ciągliwym, metalach kolorowych i w obrabialnych plastikach.
Kąt wierzchołkowy: 118°, kąt linii śrubowej 30°, tolerancja średnicy: H7, tolerancja chwytu H6. Wykonane wg normy producenta.Wykonane wg: DIN 6539.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 55 |
| Szerokość całk. | 10 |
| Głębokość całk. | 10 |
| Waga | 0.005 |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 1583280K |
| EAN13 Barcode | 5036140096479 |
| Długość rowków lub robocza | 16mm |
| Średnica wiertła | 2.80 mm |
| Długość chwytu | 30 mm |
| Średnica chwytu | 2.80 mm |
| Opis | 2.80 CARBIDE S/S STUB DRILL |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Cutting Direction | Prawy |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Typ rowków | Spiralne |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | Manufactured to DIN 6539 |
| Notes | IS2016/Medusa/Ecat/http://www.yg1.co.kr/e-book/YA12.pdf |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 2.8mm |