Wiertło węglikowe 3,2mm 5xD powłoka Q DIN 6537 SwissTech SWT1585532S
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 3,2mm 5xD powłoka Q DIN 6537 Swisstech SWT1585532S
Swisstech SWT-158-5532S
SWT1585532S
3.20mm Q-COAT CARBIDE DRILL 5xD Swisstech SWT1585532S
Swisstech SWT-158-5532S
SM.CK016,144,8ZLNE
Przeznaczone do wiercenia w stali, żeliwie, żeliwie szarym, żeliwie utwardzonym, żeliwie ciągliwym, metalach kolorowych oraz w obrabialnym plastiku. Kąt wierzchołkowy: 140°, Tolerancja średnicy cięcia: m7, Tolerancja uchwytu: h6. Wyprodukowano zgodnie z normą: DIN 6537.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica | 3.20 mm |
| Średnica wiertła, wiercenia | 3.2 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | m7 |
| EAN13 Barcode | 5036140286344 |
| eCl@ss Code | 21010190 |
| Wykończenie, powłoka | TiAlN |
| Długość rowków, części roboczej | 28 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Typ spirali | Normal Helix |
| ISO Category Grade | H; K; M; N; P; S |
| Materiał | Węglik |
| Ziarnistość materiału | Drobnoziarnisty |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 66 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 140 ° |
| Point Type | Helical |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | DIN 1412; DIN 6569 |
| Supplier Part No. | . |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Web Thickness | Form C |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 66mm |
| Kąt wierzchołkowy | 140 ° stopni |
| Point Type | Helical |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 28mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| ISO Category Grade | |
| Standard, norma | DIN 1412 DIN 6569 |
| Ziarnistość materiału | Drobnoziarnisty |
| Wykończenie, powłoka | TiAlN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 3.2mm |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | m7 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | TiAlN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 3.2mm |