Wiertło węglikowe 3/16" DIN 338 Jobber calowe Kennedy KEN1582120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 3/16" DIN 338 Jobber calowe Kennedy KEN1582120K
Kennedy KEN-158-2120K
KEN1582120K
Wiertło węglikowe cylindryczne 3/16" S/S
KEN-158-2120K
KC-016,77,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 3/16" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| EAN13 | 5036140096233 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 1 5/8" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 2 3/4" cal |
| Waga całkowita | 0.014 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Średnica chwytu | 3/16" cal |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338 |
| Oznaczenie | KEN-158-2120K |
| UNSPSC | 23241605 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | Węglik |