Wiertło węglikowe 4,5mm 5xD powłoka Q DIN 6537 SwissTech SWT1585545S
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 4,5mm 5xD powłoka Q DIN 6537 Swisstech SWT1585545S
Swisstech SWT-158-5545S
SWT1585545S
SM.CK016,144,8ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica | 4.50 mm |
| Średnica wiertła | 4.5 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | m7 |
| EAN13 Barcode | 5036140286351 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | TiAlN |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 36 mm |
| Flute Type | Spiralne[txt] |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normal Helix |
| ISO Category Grade | H; K; M; N; P; S |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 74 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 140° stopni |
| Point Type | Helical |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | DIN 1412; DIN 6573 |
| Sup. Part No. | . |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | TiAlN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 4.5mm |