Wiertło węglikowe 5/16" DIN 338 Jobber calowe Kennedy KEN1582200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$65.59
Cena regularna:
$53.33
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 5/16" DIN 338 Jobber calowe Kennedy KEN1582200K
Kennedy KEN-158-2200K
KEN1582200K
Wiertło węglikowe cylindryczne 5/16" S/S
KEN-158-2200K
KC-016,196,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 5/16" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| EAN13 | 5036140096271 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 2 3/8" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 3 3/4" cal |
| Waga całkowita | 0.049 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Średnica chwytu | 5/16" cal |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338 |
| Oznaczenie | 101 |
| UNSPSC | 23241605 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |