Wiertło węglikowe 6,1mm Works Standard Stub Sherwood SHR1583610K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 6,1 mm Works Standard Stub Sherwood SHR1583610K
Sherwood SHR-158-3610K
SHR1583610K
x Sherwood SHR1583610K SHR1583610K
SHR-158-3610K
SM.CK016,65,7ZLNE
Do wiercenia w stali, staliwie, żeliwie, żeliwie utwardzonym, żeliwie ciągliwym, metalach kolorowych i w obrabialnych plastikach. Kąt wierzchołkowy: 118°, kąt linii śrubowej 30°, tolerancja średnicy: H7, tolerancja chwytu H6. Wykonane wg normy producenta.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-158-3610K |
| EAN13 Barcode | 5036140285958 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 30mm |
| Średnica chwytu | 6.10 mm |
| Długość chwytu | 35 mm |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Średnica wiertła | 6.10 |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Finish/Coating | Bright |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Typ rowków | Spiralne |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| Standard, norma | Manufactured to Works Standard |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | Węglik |
| Średnica wiertła w mm | 6.1mm |