Wiertło węglikowe 6,9mm din338 Jobber Sherwood SHR1585690K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 6,9mm DIN 338 Jobber Sherwood SHR1585690K
Sherwood SHR-158-5690K
SHR1585690K
Wiertło węglikowe cylindryczne 6.90mm SHR1585690K
SHR-158-5690K
SM.CK016,104,2ZLNE
Wiertła przeznaczone do wierceń w szerokiej gamie materiałów metalicznych i niemetalicznych. Kąt wierzchołkowy 118°. Tolerancja średnicy H7. Tolerancja chwytu H6.
Wykonano zgodnie z: DIN 338.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 6.90 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| EAN13 Barcode | 5036140186675 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Długość rowków, części roboczej | 69 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 20 ° |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Węglik |
| Ziarnistość materiału | Drobnoziarnisty |
| Liczba końców roboczych | 1 koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 109 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Four Facet |
| Seria | J102 |
| Średnica chwytu | 6.90 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | BS 328;DIN 338. |
| Supplier Part No. | SHR-158-5690K |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | Węglik |
| Średnica wiertła w mm | 6.9mm |