Wiertło węglikowe 7/32" din338 Jobber calowe Sherwood SHR1584640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 7/32" DIN 338 Jobber calowe Sherwood SHR1584640K
Sherwood SHR-158-4640K
SHR1584640K
Wiertło węglikowe cylindryczne 7/32" SHR1584640K
SHR-158-4640K
SM.CK016,95,7ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 7/32" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| EAN13 Barcode | 5036140185913 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 2 1/4" cal |
| Flute Type | Spiralne[txt] |
| Kąt spirali | 20° stopni |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 3 21/32" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Four Facet |
| Seria | J102 |
| Średnica chwytu | 7/32" cal |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | BS 328;DIN 338. |
| Sup. Part No. | SHR-158-4640K |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |