Wiertło węglikowe 9mm chłodzone 5xD powłoka Q SwissTech SWT1585090C PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 9mm chłodzone 5xD powłoka Q Swisstech SWT1585090C
Swisstech SWT-158-5090C
SWT1585090C
9mm Q-COAT COOLANT CARBIDE DRILL 5xD Swisstech SWT1585090C
Swisstech SWT-158-5090C
SM.CK016,298,5ZLNE
Przeznaczone do wiercenia w stali, żeliwie, żeliwie szarym, żeliwie utwardzonym, żeliwie ciągliwym, metalach kolorowych oraz wobrabialnym plastiku. Kąt wierzchołkowy: 140°, Tolerancja średnicy cięcia: m7, Tolerancja uchwytu: h6. Wyprodukowano zgodnie z normą: DIN 6537.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010190 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-158-5090C |
| EAN13 Barcode | 5036140199002 |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt wierzchołkowy | 140 ° |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | DIN 1412; DIN 6560 |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Web Thickness | Form C |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Point Type | Helical |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 9 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 61 mm |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Długość całk. | 103 mm |
| Materiał | Węglik |
| Tolerancja średnicy wiertła | m7 |
| Finish/Coating | TiAlN |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Liczba ostrzy | 2 |
| ISO Category Grade | H; K; M; N; P; S |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Węglik |
| Długość całk. | 103 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 140 ° degree |
| Point Type | Helical |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 61 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| ISO Category Grade | |
| Standard, norma | DIN 1412 DIN 6560 |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Finish/Coating | TiAlN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30 ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Średnica wiertła | 9 mm |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | m7 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | TiAlN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 9mm |