Wkładka gwintowa 5/16"-18 UNC 1,5D 50szt. Kennedy KEN6208410K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka gwintowa 5/16"-18 UNC 1,5D 50szt. Kennedy KEN6208410K
KEN-620-8410K
Range includes 1xD, 1.5xD and 2xD lengths (ISO Metric threads). Our quality inserts are now supplied in packs of 10 or 50. Other sizes and lengths are available on request, please ask for further information.
Specyfikacja:
| Property | Value |
|---|---|
| Box Quantity | 50 [#] |
| Brand | Kennedy-Pro |
| Drill Size | 21/64 in |
| EAN13 Barcode | 5036140353640 |
| eCl@ss Code | 21043000 |
| Insert Length | 1.5 x D [-] |
| Supplier Part No. | 6208410K |
| Tap Size | 5/16" - 18 in |
| Thread Type | UNC [-] |
| UNSPSC Code | 27112810 |
Informacje dodatkowe:
| Property | Value |
|---|---|
| Insert Length | 1.5xD |
| Package Quantity | 50 |
| Thread Form | UNC |
| Thread Size | 5/16in - 18 |