Wkładka gwintowa No.8-32 UNC 1,5D 50szt. Kennedy KEN6208380K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.8-32 UNCx1.5D WKŁADKI GWINTOWE PACZKA 50SZT Kennedy KEN6208380K
KEN-620-8380K
Szeroki zakres wkładek został rozszerzony o długości 1 x D i 2 x D (ISO metryczne gwinty). Nasze wysokiej jakości wkładki są obecnie dostarczane w opakowaniach po 10 lub 50 sztuk. Inne rozmiary i długości są dostępne na życzenieInne rozmiary i długości są dostępne na życzenie, zapytaj aby uzyskać informacje. Długość wkładki = 1.5 x D.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Producent | Kennedy-Pro |
| Drill Size | 11/64 in |
| EAN13 Barcode | 5036140353626 |
| eCl@ss Code | 21043000 |
| Insert Length | 1.5 x D |
| Supplier Part No. | 6208380K |
| Tap Size | No.8 - 32 in |
| Thread Type | UNC |
| UNSPSC Code | 27112810 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Clearance Drill Size | |
| Rozmiar gwintu | No.8 - 32 |
| Tool Style | |
| Insert Length | 1.5xD |
| Typ gwintownika | |
| Package Quantity | 50 |
| Thread Form | UNC |