Wkładki gwintowe 1/8"-28 BSP 1,5D 10szt. Kennedy KEN6207320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki gwintowe 1/8"-28 BSP 1,5D 10szt. Kennedy KEN6207320K
Kennedy KEN-620-7320K
Wkładki gwintowe 1/8"-28 BSP 10szt.
KEN-620-7320K
Opis produktu
Szeroki zakres wkładek został rozszerzony o długości 1xD i 2xD (ISO metryczne gwinty). Nasze wysokiej jakości wkładki są obecnie dostarczane w opakowaniach po 10 lub 50 sztuk. Inne rozmiary i długości są dostępne na życzenieInne rozmiary i długości są dostępne na życzenie zapytaj aby uzyskać informacje. Długość wkładki = 1.5xD.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drill Size | 10mm |
| Kod EAN13 | 5036140147232 |
| Kod eCl@ss | 21043000 |
| Insert Length | 1.5xD |
| Pack Quantity | 10 |
| Nr produktu | KEN-620-7320K |
| Rozmiar gwintu | 1/8" - 28 in |
| Thread Type | BSP |
| Kod UNSPSC | 27112810 |
KEN6207320K
WKLADKI GWINTOWE 1/8"-28 BSPx1.5D (OPAK 10) Kennedy
KEN-620-7320K
SM.CK016,28,2ZLNE
Narzędzia Cromwell