Wkładki gwintowe M6 x1mm 2D 10szt. do naprawy gwintu Kennedy KEN6206306K KEN-620-6306K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki gwintowe M6 x1mm 2D 10szt. do naprawy gwintu Kennedy KEN6206306K KEN-620-6306K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 10szt. |
| Marka | Kennedy Professional |
| Średnica otworu wierconego | 6,2mm |
| EAN13 Barcode | 5036140318335 |
| eCl@ss Code | 21043000 |
| Długość wkładki | 12mm, 2xD |
| Sup. Part No. | KEN-620-6306K |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| UNSPSC Code | 27112810 |