Wkręt dociskowy BSW 3/16"x1/2" BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6032839W
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkręt dociskowy BSW 3/16"x1/2" BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6032839W
BSW 3/16x1/2" wkręty dociskowe śruby BS2470 14.9 Qualfast QFT6032839W
Qualfast QFT-603-2839W
QFT6032839W
3/16BSWx1/2 WKRĘTY DOCISKOWE BS 2470 (14.9) Qualfast
QFT-603-2839W
KC-016,84ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Do szybkiego, stałego mocowania kół pasowych, kołnierzy i kół zębatych na wałach. Dobrze trzymają nawet w źle nagwintowanych otworach. Przerywany profil czoła dociskającego zapobiega poluzowaniu w przypadku wibracji. Wielkości powyżej 1/4” stosowane są na ogół w otworach z pogłębieniem walcowym, aby zapewnić maksymalny docisk.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140308275 |
| Długość całkowita | 1/2" cal |
| Oznaczenie | QFT-603-2839W |
| Rozmiar gwintu | 3/16 |
| UNSPSC | 31161505 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 45H |
| Długość | mm 1/2" cal |
| Materiał | Stal |
| Point Type | Knurled Cup Point |
| Thread | BSW |
| Rozmiar gwintu | 3/16 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 916 |