Wkręt dociskowy M12x16 śruba radełkowana din916 14.9 100szt. Qualfast QFT6023410A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkręt dociskowy M12x16 śruba radełkowana din916 14.9 100szt. Qualfast QFT6023410A
M12x16 wkręt dociskowy śruba radełkowana din916 14.9 100szt. Qualfast QFT6023410A
Qualfast QFT-602-3410A
QFT6023410A
M12 x 16 ŚRUBA DOCISKOWA RADEŁKOWANA DIN 916 (14.9) Qualfast
QFT-602-3410A
KC-016,42ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140156760 |
| Długość całkowita | 16 mm |
| Oznaczenie | QFT-602-3410A |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| UNSPSC | 31161505 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 45H |
| Długość | 16mm |
| Materiał | Stal |
| Point Type | Knurled Cup |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 916 |