Wkręt dociskowy M3x8 śruba radełkowana din916 14.9 100szt. Qualfast QFT6023093W
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkręt dociskowy M3x8 śruba radełkowana din916 14.9 100szt. Qualfast QFT6023093W
M3x8 wkręt dociskowy śruba radełkowana din916 14.9 100szt. Qualfast QFT6023093W
Qualfast QFT-602-3093W
QFT6023093W
KC-016,3,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140156630 |
| Długość całkowita | 8 mm |
| Oznaczenie | QFT-602-3093W |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| UNSPSC | 31161505 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 45H |
| Długość | 8mm |
| Materiał | Stal |
| Point Type | Knurled Cup |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 916 |