Wkręt dociskowy UNC 1/4"x1/2" śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6033805K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkręt dociskowy UNC 1/4"x1/2" śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6033805K
UNC 1/4x1/2" wkręt dociskowy śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6033805K
Qualfast QFT-603-3805K
QFT6033805K
1/4UNCx1/2 ŚRUBA DOCISKOWA BS 2470(14.9) Qualfast
QFT-603-3805K
KC-016,50,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Stal stopowa o dużej wytrzymałości na rozciąganie. Do szybkiego i trwałego osadzania kół pasowych, kołnierzy i kół zębatych na wałach. Śruby będą trzymać mocno nawet przy złej jakości gwintu w otworze. Ząbkowany profil powierzchni zaciskowej przeciwdziała poluzowaniu powodowanemu przez drgania. Śruby o rozmiarach większych do M6 mają zwykle nawiercenia w celu uzyskania maksymalnej skuteczności zacisku.
UNC - kolor naturalny
Stal stopowa o wysokiej odporności na rozciąganie. Skala 14.9. BS 2470.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140309005 |
| Długość całkowita | 1/2" cal |
| Oznaczenie | QFT-603-3805K |
| Rozmiar gwintu | 1/4 in |
| UNSPSC | 31161505 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 45H |
| Długość | mm 1/2" in. inch |
| Materiał | Stal |
| Point Type | Knurled Cup Point |
| Thread | |
| Rozmiar gwintu | 1/4" UNC |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 916 |