Wkręt dociskowy UNC No4x5/16" śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6033713P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkręt dociskowy UNC No4x5/16" śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6033713P
UNC No 4x5/16" wkręt dociskowy śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6033713P
Qualfast QFT-603-3713P
QFT6033713P
KC-016,58,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Stal stopowa o dużej wytrzymałości na rozciąganie. Do szybkiego i trwałego osadzania kół pasowych, kołnierzy i kół zębatych na wałach. Śruby będą trzymać mocno nawet przy złej jakości gwintu w otworze. Ząbkowany profil powierzchni zaciskowej przeciwdziała poluzowaniu powodowanemu przez drgania. Śruby o rozmiarach większych do M6 mają zwykle nawiercenia w celu uzyskania maksymalnej skuteczności zacisku.
UNC - kolor naturalny
Stal stopowa o wysokiej odporności na rozciąganie. Skala 14.9. BS 2470.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140308831 |
| Długość całkowita | 5/16" cal |
| Oznaczenie | QFT-603-3713P |
| Rozmiar gwintu | 4 in |
| UNSPSC | 31161505 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 45H |
| Długość | mm 5/16" cal |
| Materiał | Stal |
| Point Type | Knurled Cup Point |
| Thread | UNC |
| Rozmiar gwintu | No.4 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 916 |