Wkręt dociskowy UNF 1/4"x3/8" śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6034042V
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkręt dociskowy UNF 1/4"x3/8" śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6034042V
UNF 1/4x3/8" wkręt dociskowy śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6034042V
Qualfast QFT-603-4042V
QFT6034042V
KC-016,39,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Stal stopowa o dużej wytrzymałości na rozciąganie. Do szybkiego i trwałego osadzania kół pasowych, kołnierzy i kół zębatych na wałach. Śruby będą trzymać mocno nawet przy złej jakości gwintu w otworze. Ząbkowany profil powierzchni zaciskowej przeciwdziała poluzowaniu powodowanemu przez drgania. Śruby o rozmiarach większych do M6 mają zwykle nawiercenia w celu uzyskania maksymalnej skuteczności zacisku.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140309333 |
| Długość całkowita | 3/8" cal |
| Oznaczenie | QFT-603-4042V |
| Rozmiar gwintu | 1/4 in |
| UNSPSC | 31161505 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 45H |
| Długość | mm 3/8" cal |
| Materiał | Stal |
| Point Type | Knurled Cup Point |
| Thread | UNF |
| Rozmiar gwintu | 1/4 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 916 |