Wkręt dociskowy UNF No10x1/4" śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6034020x
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkręt dociskowy UNF No10x1/4" śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6034020x
UNF No 10x1/4" wkręt dociskowy śruba dociskowa BS2470 14.9 100szt. Qualfast QFT6034020X
Qualfast QFT-603-4020X
QFT6034020X
No10UNFx1/4 ŚRUBA DOCISKOWA BS 2470(14.9) Qualfast
QFT-603-4020X
KC-016,29,8ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Stal stopowa o dużej wytrzymałości na rozciąganie. Do szybkiego i trwałego osadzania kół pasowych, kołnierzy i kół zębatych na wałach. Śruby będą trzymać mocno nawet przy złej jakości gwintu w otworze. Ząbkowany profil powierzchni zaciskowej przeciwdziała poluzowaniu powodowanemu przez drgania. Śruby o rozmiarach większych do M6 mają zwykle nawiercenia w celu uzyskania maksymalnej skuteczności zacisku.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140309258 |
| Długość całkowita | 1/4" cal |
| Oznaczenie | QFT-603-4020X |
| Rozmiar gwintu | 10 in |
| UNSPSC | 31161505 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 45H |
| Długość | mm 1/4" cal |
| Materiał | Stal |
| Point Type | Knurled Cup Point |
| Thread | UNF |
| Rozmiar gwintu | No.10 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 916 |