Wkrętak 3x50mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5724520K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak 3x50mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5724520K
Kennedy KEN-572-4520K
Wkrętak warsztatowy płaski 3x50mm
KEN-572-4520K
Opis produktu
Tradycyjnie zaprojektowany uchwyt. Wysokiej jakości stalowe ostrza są utwardzone i kute z satynowym wykończeniem. Zakres ten oferuje szeroki wybór typów i długości ostrzy. Silne uchwyty z plastiku odporne są na uderzenia, kwasy i oleje.Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcówka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce śruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly; Engineers; Electrician |
| Długość ostrza | 50mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120747 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 70mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 120mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Tip Size | 3.2mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5724520K
WKRETAK WARSZTATOWY PLASKI 3x50mm Kennedy
KEN-572-4520K
SM.CK016,6,8ZLNE
Narzędzia Cromwell