Wymienne szczęki tnące centralnie 42" Kennedy KEN5673510K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
676,60 zł
Cena regularna:
550,08 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CENTRE CUT JAW FOR 42" HIGH TENSILE BOLT CUTTER Kennedy KEN5673510K
KEN-567-3510K
Do skutecznego cięcia materiałów o wysokiej ciągliwości poprzez kierowanie siły nacisku na małą powierzchnię. Do użycia na nieżelaznych prętach i trzpieniach, sworzniach z miękkiej stali itp.
Low Tensile = Do nożyc tnących materiały o niskiej ciągliwości
Medium Tensile = Do nożyc tnących materiały o średniej ciągliwości
High Tensile = Do nożyc tnących materiały o wysokiej ciągliwości
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140347533 |
| eCl@ss Code | 21040302 |
| Suitable for Cutters | 1070 mm |
| Suitable for Cutters | 42" cal |
| Supplier Part No. | 5673510K |
| Type | High Tensile |
| UNSPSC Code | 27111512 |
| Waga elementu | 3100 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Centre Cut |
| Cutting Capacity | 15mm (5/8" )@735N/mm2 (45tons/in2), 11mm (7/16" )@1200N/m2 (80ton/in2), 10mm (3/8" )@1570N/m2 (100ton/in2) |
| For Use With | 1070mm (42" ) High Tensile Cutters |
| Długość całkowita | 1070 mm 42" cal |
| Model, kod produktu | |
| Type | Replacement Bolt Cutter Jaws |
| Standard, norma | |
| Handle Material | |
| Materiał szczęk | Drop Forged Hardened Carbon Steel |
| Grip Material |