Wkrętak 4,8x200mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5725080K PRO20 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak 4,8x200mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5725080K
Kennedy KEN-572-5080K
Wkrętak warsztatowy płaski 4.8x200mm
KEN-572-5080K
Opis produktu
Tradycyjnie zaprojektowany uchwyt. Wysokiej jakości stalowe ostrza są utwardzone i kute z satynowym wykończeniem. Zakres ten oferuje szeroki wybór typów i długości ostrzy. Silne uchwyty z plastiku odporne są na uderzenia, kwasy i oleje.Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcówka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce śruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly; Engineers; Electrician |
| Długość ostrza | 200mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120815 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 89mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 289mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Tip Size | 4.8mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725080K
WKRETAK WARSZTATOWY PLASKI 4.8x200mm Kennedy
KEN-572-5080K
SM.CK016,12,7ZLNE
Narzędzia Cromwell