Wkrętak 6,3x100mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5720340K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak 6,3x100mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5720340K
Kennedy KEN-572-0340K
Wkrętak warsztatowy płaski 6.3x100mm
KEN-572-0340K
Opis produktu
Zaprojektowane dla maksymalnego chwytu aplikacji. Specjalnie zaprojektowany czerwony uchwyt daje operatorowi optymalny komfort pracy. Idealne do prac montażowych. Ostrza wykonane z trwałego stopu stali, satynowo wykończony, utwardzony i kuty czubek.Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcówka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce śruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120174 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 110mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 215mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 2380 |
| Nr produktu | KEN-572-0340K |
| Tip Size | 6.3mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5720340K
WKRETAK WARSZTATOWY PLASKI 6.3x100mm Kennedy
KEN-572-0340K
SM.CK016,13,7ZLNE
Narzędzia Cromwell