Wkrętak PZ2 No.2 200mm Supadriv Tri-Line Yamoto YMT5723620K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.2x200 SUPADRIVE TRI-LINE SCREWDRIVER Yamoto YMT5723620K
Yamoto YMT-572-3620K
YMT5723620K
No.2x200 SUPADRIVE TRI-LINE SCREWDRIVER Yamoto YMT5723620K
Yamoto YMT-572-3620K
SM.CK016,8,8ZLNE
Pozidriv/Supadriv Ergonomiczne uchwyty, kt??re sÄ... z dw??ch warstw materia?‚u i majÄ... trzystronne p?‚aszczyzny celem poprawy momentu obrotowego
i zmniejszenia zmÄ™czenia. Ostrza ze stali chromowo-wanadowej z ko?„c??wkami magnetycznymi i otworem do zawieszania w uchwycie
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 200 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140254121 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Wykończenie, powłoka | Bright Finish |
| Handle Length | 200 mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całkowita | 310 mm |
| Waga całkowita | 0.097 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Supplier Part No. | YMT-572-3620K |
| Tip Size | PZ2 |
| Tip Type | Pozi |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly Engineers Mechanic |
| Długość ostrza | 200mm |
| Handle Length | 110mm |
| Długość całkowita | 310mm |
| Tip Size | PZ2 |
| Tip Type | Pozi |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Handle Material | Polypropylene Thermoplastic Rubber |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | |
| Blade Shape | Round |