Wkrętak Pro-Torq Supadriv No.1 Kennedy KEN5725300K PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak Pro-Torq Supadriv No.1 Kennedy KEN5725300K
Kennedy KEN-572-5300K
Wkrętak 'PRO-TORQ' SUPADRIV No.1
KEN-572-5300K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprojektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszą pracę operatorowi.Pozidriv/Supadriv
Ten typ ma więcej wcięć aby pomóc w operacji wkręcania. Popularny typ w budownictwie i montażu konstrukcji drewnianych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 75mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140002920 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 97mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 172mm |
| Waga całkowita | 0.053 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Nr produktu | KEN-572-5300K |
| Tip Size | PZ1 |
| Tip Type | Pozi |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725300K
WKRETAK 'PRO-TORQ' SUPADRIV No.1 Kennedy
KEN-572-5300K
SM.CK016,13,9ZLNE
Narzędzia Cromwell