Wkrętak Pro-Torq krzyżakowy No.0 Kennedy KEN5725110K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak Pro-Torq krzyżakowy No.0 Kennedy KEN5725110K
Kennedy KEN-572-5110K
Wkrętak 'PRO-TORQ' krzyżakowy No.0
KEN-572-5110K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprosjektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszę pracę operatorowi.Krzyżakowe
Typ wkrętu który eleminuje poślizgi wkrętaka jeśli właściwy rozmiar jest używany. Numer 2 wkrętaka jest najbardziej popularny w większości zastosowań
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 75mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140120839 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 75mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 150mm |
| Waga całkowita | 0.023 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Tip Size | No0 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725110K
WKRETAK 'PRO-TORQ' KRZYZAKOWY No.0 Kennedy
KEN-572-5110K
SM.CK016,12,9ZLNE
Narzędzia Cromwell