Wkrętak Supadriv No.3 warsztatowy Yamoto YMT5720730K PRO19 MTM PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak Supadriv No.3 warsztatowy Yamoto YMT5720730K
Yamoto YMT-572-0730K
YMT5720730K
WKRETAK WARSZTATOWY SUPADRIV No.3 Yamoto
YMT-572-0730K
SM.CK016,12,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Klasycznie zaprojektowany, bardzo doceniany w przemyśle samochodowym. Czarny plastikowy uchwyt, odporny na uderzenia. Ostrza ze stali o chromowym wykończeniu z utwardzonymi i kutymi końcówkami.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111701 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-572-0730K |
| EAN13 Barcode | 5036140212763 |
| Tip Type | Pozi |
| Tip Size | PZ3 |
| Długość całk. | 260 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Zastosowanie | Mechanic |
| Handle Material | Plastic |
| Handle Length | 110 mm |
| Długość ostrza | 150 mm |
| Blade Shape | Round |
| Finish/Coating | Satin |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic |
| Długość ostrza | 150 mm |
| Handle Length | 110 mm |
| Długość całk. | 260 mm |
| Product Number | |
| Tip Size | PZ3 |
| Tip Type | Pozi |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Finish/Coating | Satin |
| Blade Shape | Round |