Wkrętak dla elektryków VDE krzyżakowy No.1 Kennedy KEN5725830K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak dla elektryków VDE krzyżakowy No.1 Kennedy KEN5725830K
Kennedy KEN-572-5830K
Wkrętak dla elektryków VDE krzyżakowy No.1
KEN-572-5830K
Opis produktu
Testowane wkrętaki do bezpiecznej pracy na lub obok elektrycznych urządzeń do 1000 wolt (prąd zmienny) lub 1500 wolt (prąd stały). Wykonano zgodnie z: DIN 7438 i DIN EN 60900.Krzyżakowe
Typ wkrętu który eleminuje poślizgi wkrętaka jeśli właściwy rozmiar jest używany. Numer 2 wkrętaka jest najbardziej popularny w większości zastosowań.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Electrician |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140001305 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Phosphate Black Finish |
| Handle Length | 84mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 184mm |
| Special Features | Insulated; Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN 7438 and DIN EN 60900 |
| Tip Size | No1 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725830K
WKRETAK DLA ELEKTRYKOW VDE KRZYZAKOWY No.1 Kennedy
KEN-572-5830K
SM.CK016,12,1ZLNE
Narzędzia Cromwell