Wkrętak do końcówek trzpieniowych 1/4" Kennedy KEN5737070K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak do końcówek trzpieniowych 1/4" Kennedy KEN5737070K
Kennedy KEN-573-7070K
Wkrętak do końcówek trzpieniowych 1/4"
KEN-573-7070K
Opis produktu
kwadratowy mechaniczny wzór uchwytu. Użyteczny dla 1/4” sześciokątnych końcówek itp. Sześciokątne ostrze zezwala również na uzyskanie wysokiego momentu obrotowego.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic |
| Długość ostrza | 100mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140123700 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| Handle Length | 100mm |
| Długość całk./opak. | 200mm |
| Screwdriver Type | Bit Screwdriver; |
| Nr produktu | KEN-573-7070K |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
KEN5737070K
WKRETAK DO KONCOWEK TRZPIENIOWYCH 1/4" Kennedy
KEN-573-7070K
SM.CK016,30,8ZLNE
Narzędzia Cromwell