Wkrętak dwustronny odgięty kątowy 8,3mm xNo.3 Kennedy KEN5724230K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak dwustronny odgięty kątowy 8,3mm xNo.3 Kennedy KEN5724230K
Kennedy KEN-572-4230K
Wkrętak dwustronny odgięty kątowy 8.3mmxNo.3
KEN-572-4230K
Opis produktu
Pozwalają dotrzeć w miejsca o utrudnionej dostępności. Uniwersalne narzędzie, może byćużywane przy różnych aplikacjach.
Set - 1 each of above = Zestaw - po 1 szt. j.w.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 35mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120587 |
| Powłoka, wykończenie | Chrome-plated |
| Handle Length | 160mm |
| Długość całk./opak. | 172mm |
| Special Features | Corrosion-resistant |
| Tip Size | 8.3mm-No3 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint; Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111728 |
KEN5724230K
WKRETAK DWUSTRONNY ODGIETY KATOWY 8.3mmxNo.3 Kennedy
KEN-572-4230K
SM.CK016,6,4ZLNE
Narzędzia Cromwell