Wkrętak krzyżakowy No.1 warsztatowy Yamoto YMT5720510K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak krzyżakowy No.1 warsztatowy Yamoto YMT5720510K
Yamoto YMT-572-0510K
YMT5720510K
WKRETAK WARSZTATOWY KRZYZAKOWY No.1 Yamoto
YMT-572-0510K
SM.CK016,6,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Klasycznie zaprojektowany, bardzo doceniany w przemyśle samochodowym. Czarny plastikowy uchwyt, odporny na uderzenia. Ostrza ze stali o chromowym wykończeniu z utwardzonymi i kutymi końcówkami.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic |
| Długość ostrza | 75 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140212701 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Handle Length | 90 mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całkowita | 166 mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Supplier Part No. | YMT-572-0510K |
| Tip Size | No1 Crosspoint |
| Tip Type | CrossPoint |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic |
| Długość ostrza | 75mm |
| Handle Length | 90mm |
| Długość całkowita | 166mm |
| Tip Size | No.1 |
| Tip Type | Crosspoint |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Blade Shape | Round |