Wkrętak nasadowy 6BA calowy Kennedy KEN5561260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak nasadowy 6BA calowy Kennedy KEN5561260K
Kennedy KEN-556-1260K
Wkrętak nasadowy 6BA
KEN-556-1260K
Opis produktu
Wykonane z utwardzonej i wyżarzonej stali chromowo wanadowej z satynowo chromowym zakończeniem. Plastikowe rączki odporne naolej, kwas i mocne uderzenia. 150mm (6”) połączona nasadka z trzonem. Długość całkowita. 230mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140117372 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Hexagon AF | .193 in |
| Hexagon AF | 6BA |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 250 |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Szerokość całk./opak. | 30 |
| Nr produktu | KEN-556-1260K |
| Typ | BA |
| Kod UNSPSC | 27111702 |
| Waga elementu | 80g |
KEN5561260K
WKRETAK NASADOWY 6BA Kennedy
KEN-556-1260K
SM.CK016,24ZLNE
Narzędzia Cromwell