Wkrętak płaski 6,3x38mm krótki Pro-Torq Stubby Kennedy KEN5725420K PRO19 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak Pro-Torq płaski 6.3mm STUBBY Kennedy KEN5725420K
Kennedy KEN-572-5420K
Wkrętak 'PRO-TORQ' płaski 6.3mm STUBBY
KEN-572-5420K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprosjektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszę pracę operatorowi.Nacięcie proste, ostrze zaokrąglone
Najbardziej poularne zakończenie śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcowka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce sruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 38mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140002951 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 62mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 100mm |
| Waga całkowita | 0.04 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 2380 |
| Nr produktu | KEN-572-5420K |
| Tip Size | 6.5mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725420K
WKRETAK 'PRO-TORQ' PLASKI 6.3mm STUBBY Kennedy
KEN-572-5420K
SM.CK016,14,5ZLNE
Narzędzia Cromwell