Wkrętak płaski 6x300mm zwężony Tri-Line śrubokręt Yamoto YMT5722860K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski 6x300mm zwężony Tri-Line śrubokręt Yamoto YMT5722860K
Yamoto YMT-572-2860K
YMT5722860K
6x300mm FLARED TIP TRI-LINE SCREWDRIVER Yamoto YMT5722860K
Yamoto YMT-572-2860K
SM.CK016,10,3ZLNE
Ergonomiczne uchwyty, które są z dwóch warstw materiału i mają trzystronne płaszczyzny celem poprawy momentu obrotowego i zmniejszenia zmęczenia. Ostrza ze stali chromowo-wanadowej z końcówkami magnetycznymi i otworem do zawieszania w uchwycie
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 0.119 |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-572-2860K |
| EAN13 Barcode | 5036140253964 |
| Tip Type | Slotted |
| Tip Size | 6mm |
| Długość całkowita | 410 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Handle Length | 120 mm |
| Długość ostrza | 300 mm |
| Blade Shape | Round |
| Wykończenie, powłoka | Bright Finish |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly Engineers Mechanic |
| Długość ostrza | 300mm |
| Handle Length | 120mm |
| Długość całkowita | 410mm |
| Tip Size | 6.0mm |
| Tip Type | Slotted |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Handle Material | Polypropylene Thermoplastic Rubber |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | Bright Finish |
| Blade Shape | Round |