Wkrętak płaski 8,3x200mm Pro-Torq Kennedy KEN5725520K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski 8,3x200mm Pro-Torq Kennedy KEN5725520K
Kennedy KEN-572-5520K
Wkrętak 'PRO-TORQ' płaski 8.3x200mm
KEN-572-5520K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami.Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprosjektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszę pracę operatorowi.
Nacięcie proste, ostrze kwadratowe
Najbardziej popularne nacięcie śrub. Zakończenie pod kątem prostym pozwala na użycie wprętaka z większą siłą przy luzowaniu lub dokręcaniu.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 200mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Square |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140121058 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 120mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 320mm |
| Waga całkowita | 0.185 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO2380 |
| Nr produktu | KEN-572-5520K |
| Tip Size | 8mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725520K
WKRETAK 'PRO-TORQ' PLASKI 8.3x200mm Kennedy
KEN-572-5520K
SM.CK016,25ZLNE
Narzędzia Cromwell