Wkrętak płaski nieiskrzący 6mm x100mm 4"x1/4" Be-Cu Kennedy KEN5753960K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
160,40 zł
Cena regularna:
130,41 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski nieiskrzący 6mm x100mm 4"x1/4" Be-Cu Kennedy KEN5753960K
Kennedy KEN-575-3960K
KEN5753960K
4"x1/4" SPARK RESISTANT ENG. SCREWDRIVER Be-Cu Kennedy KEN5753960K
Kennedy KEN-575-3960K
SM.CK016,83,4ZLNE
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100 mm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140299054 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Supplier Part No. | 5753960K |
| Tip Size | 6mm |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Waga elementu | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał | Beryllium Copper |
| Tip Size | 6mm millimetre |
| Tip Type | Parallel |
| Waga elementu | 85g |
| Standard, norma |