Wkrętak precyzyjny Pro-torq krzyżakowy PH0-0x40mm Kennedy KEN5724380K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak precyzyjny Pro-torq krzyżakowy PH0-0x40mm Kennedy KEN5724380K
Kennedy KEN-572-4380K
Wkrętak precyzyjny 'PRO-TORQ' krzyżakowy PH0-0x40mm
KEN-572-4380K
Opis produktu
Doskonała jakość, groty ze stali stopowej chromowanej, utwardzonej i hartowanej, czernione zakończenia z czernionymi zakończeniami połączonymi z wyjątkowymi, wykonanymi z dwóch materiałów uchwytami w celu zapewnienia komfortu pracy.Krzyżakowe
Typ wkrętu który eliminuje poślizgi wkrętaka jeśli właściwy rozmiar jest używany. Numer 2 wkrętaka jest najbardziej popularny w większości zastosowań.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly; Engineers; Electrician |
| Długość ostrza | 40mm |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140120662 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin; Black Oxide Tip |
| Handle Length | 95mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 195mm |
| Waga całkowita | 0.012 |
| Special Features | Magnetized Tip; Swivel top |
| Nr produktu | KEN-572-4380K |
| Tip Size | PH0-0 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5724380K
WKRETAK PRECYZYJNY 'PRO-TORQ' KRZYZAKOWY PH0-0x40mm Kennedy
KEN-572-4380K
SM.CK016,7,3ZLNE
Narzędzia Cromwell