Wkrętak precyzyjny Pro-torq płaski 4x100mm Kennedy KEN5724360K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak precyzyjny Pro-torq płaski 4x100mm Kennedy KEN5724360K
Kennedy KEN-572-4360K
Wkrętak precyzyjny 'PRO-TORQ' płaski 4.0x100mm
KEN-572-4360K
Opis produktu
Doskonała jakość, groty ze stali stopowej chromowanej, utwardzonej i hartowanej, czernione zakończenia z czernionymi zakończeniami połączonymi z wyjątkowymi, wykonanymi z dwóch materiałów uchwytami w celu zapewnienia komfortu pracy.Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcowka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce sruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly; Engineers; Electrician |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140120655 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin; Black Oxide Tip |
| Handle Length | 95mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 195mm |
| Waga całkowita | 0.023 |
| Special Features | Magnetized Tip; Swivel top |
| Nr produktu | KEN-572-4360K |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5724360K
WKRETAK PRECYZYJNY 'PRO-TORQ' PLASKI 4.0x100mm Kennedy
KEN-572-4360K
SM.CK016,8,1ZLNE
Narzędzia Cromwell