Wkrętak precyzyjny krzyżakowy PH0-3 Kennedy KEN5729210K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PH0-3 CROSS PT PRECISIONSCREWDRIVER Kennedy KEN5729210K
Kennedy KEN-572-9210K
KEN5729210K
PH0-3 CROSS PT PRECISIONSCREWDRIVER Kennedy
KEN-572-9210K
SM.CK016,4,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Posiadają groty ze stali molibdenowej chromowo niklowej, utwardzanej i hartowanej. Chromowo pokryte, z obrotowymi wkładami które odporne są na oleje i kwasy. Zawarte w plastikowym, opakowaniu. Idealne dla jubilerów i zagarmistrzów.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111701 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5729210K |
| EAN13 Barcode | 5036140298293 |
| Tip Type | Crosspoint |
| Tip Size | PH0-3 Crosspoint |
| Długość całk. | 83 mm |
| Materiał ostrza | Nickel Chrome molybdenum Steel |
| Special Features | Swivel top; Oil and Acid Resistant |
| Zastosowanie | Jeweller; Watchmakers |
| Handle Material | Chrome plated |
| Handle Length | 64 mm |
| Długość ostrza | 18 mm |
| Blade Shape | Round |
| Finish/Coating | Phosphate Black Finish |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Jeweller Watchmakers |
| Długość ostrza | 18 mm |
| Handle Length | 64 mm |
| Długość całk. | 83 mm |
| Product Number | |
| Tip Size | PH0-3 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | |
| Handle Material | Chrome plated |
| Special Features | Oil and Acid Resistant Swivel top |
| Finish/Coating | Phosphate Black Finish |
| Blade Shape | Round |