Wkrętak prosty No.6,3mm Stubby warsztatowy Yamoto YMT5720820K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak prosty No.6,3mm Stubby warsztatowy Yamoto YMT5720820K
Yamoto YMT-572-0820K
YMT5720820K
WKRETAK WARSZTATOWY prosty 6.3mm STUBBY Yamoto
YMT-572-0820K
SM.CK016,6,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Klasycznie zaprojektowany, bardzo doceniany w przemyśle samochodowym. Czarny plastikowy uchwyt, odporny na uderzenia. Ostrza ze stali o chromowym wykończeniu z utwardzonymi i kutymi końcówkami.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111701 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-572-0820K |
| EAN13 Barcode | 5036140212770 |
| Tip Type | Slotted |
| Tip Size | 6.5 mm |
| Długość całkowita | 96 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Zastosowanie | Mechanic |
| Handle Material | Plastic |
| Handle Length | 58 mm |
| Długość ostrza | 38 mm |
| Blade Shape | Round |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic |
| Długość ostrza | 38mm |
| Handle Length | 58mm |
| Długość całkowita | 96mm |
| Tip Size | 6.5mm |
| Tip Type | Slotted |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Blade Shape | Round |