Wkrętak prosty No.6,3x150mm warsztatowy Yamoto YMT5720860K PRO19 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak prosty No.6,3x150mm warsztatowy Yamoto YMT5720860K
Yamoto YMT-572-0860K
YMT5720860K
WKRETAK WARSZTATOWY prosty 6.3x150mm Yamoto
YMT-572-0860K
SM.CK016,12,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Klasycznie zaprojektowany, bardzo doceniany w przemyśle samochodowym. Czarny plastikowy uchwyt, odporny na uderzenia. Ostrza ze stali o chromowym wykończeniu z utwardzonymi i kutymi końcówkami.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111701 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-572-0860K |
| EAN13 Barcode | 5036140212794 |
| Tip Type | Slotted |
| Tip Size | 6.5 mm |
| Długość całk. | 255 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Zastosowanie | Mechanic |
| Handle Material | Plastic |
| Handle Length | 100 mm |
| Długość ostrza | 150 mm |
| Blade Shape | Round |
| Finish/Coating | Satin |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic |
| Długość ostrza | 150 mm |
| Handle Length | 100 mm |
| Długość całk. | 255 mm |
| Product Number | |
| Tip Size | 6.5mm |
| Tip Type | Slotted |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Finish/Coating | Satin |
| Blade Shape | Round |