Wkrętak ręczny 9,5x250mm płaski z grubą rączką Kennedy KEN5727400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak ręczny 9,5x250mm płaski z grubą rączką Kennedy KEN5727400K
Kennedy KEN-572-7400K
Wkrętak ręczny płaski z gruba rączka 9.5x250mm
KEN-572-7400K
Opis produktu
Tradycyjnie zaprojektowyny, stolarskie wykonanie, uchwyt zaprojektowany z myślą o komforcie pracy, pozwala osiągnąć maksymalny moment obrotowy. Ostrza ze stali o chromowym wykończeniu z utwardzonymi i kutymi końcówkami. Posiada szary (matowy) odporny na uderzenia uchwyt.Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcowka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce sruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 250mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140121386 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 110mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 360mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 2380 |
| Tip Size | 10mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5727400K
WKRETAK RECZNY PLASKI Z GRUBA RACZKA 9.5x250mm Kennedy
KEN-572-7400K
SM.CK016,21,2ZLNE
Narzędzia Cromwell