Wkrętak udarowy Hi-Grip krzyżakowy No.3 Kennedy KEN5723630K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak udarowy Hi-Grip krzyżakowy No.3 Kennedy KEN5723630K
Kennedy KEN-572-3630K
Wkrętak udarowy 'HI-GRIP' krzyżakowy No.3
KEN-572-3630K
Opis produktu
Wkrętak udarowy przelotowy z ostrzami wykonanymi ze stali chromowo-wanadowej i główkami udarowymi, odpowiedni do uderzania młotkiem w celu uwalniania zatartych wkrętów. Końcówki wkrętaka zostały zahartowane na wskroś i namagnesowane. Końcówki sześciokątne.Krzyżakowe
Typ wkrętu który eliminuje poślizgi wkrętaka jeśli właściwy rozmiar jest używany. Numer 2 wkrętaka jest najbardziej popularny do większości zastosowań.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Engineers |
| Długość ostrza | 75mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Hex |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120518 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 110mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 260mm |
| Waga całkowita | 0.22 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Tip Size | No3 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5723630K
WKRETAK UDAROWY 'HI-GRIP' KRZYZAKOWY No.3 Kennedy
KEN-572-3630K
SM.CK016,20,4ZLNE
Narzędzia Cromwell