Wkrętak udarowy Hi-Grip płaski 9,5x250mm Kennedy KEN5723560K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak udarowy Hi-Grip płaski 9.5x250mm Kennedy KEN5723560K
Kennedy KEN-572-3560K
Wkrętak udarowy 'HI-GRIP' płaski 9.5x250mm
KEN-572-3560K
Opis produktu
Wkrętak udarowy przelotowy z ostrzami wykonanymi ze stali chromowo-wanadowej i główkami udarowymi, odpowiedni do uderzania młotkiem w celu uwalniania zatartych wkrętów. Końcówki wkrętaka zostały zahartowane na wskroś i namagnesowane. Końcówki sześciokątne.Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcówka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce śruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Engineers |
| Długość ostrza | 250mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Hex |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120488 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 123mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 373mm |
| Waga całkowita | 0.315 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 2380 |
| Tip Size | 6mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5723560K
WKRETAK UDAROWY 'HI-GRIP' PLASKI 9.5x250mm Kennedy
KEN-572-3560K
SM.CK016,32,8ZLNE
Narzędzia Cromwell