Wkrętak udarowy z końcówkami 40 elementów wykrętak Kennedy KEN5737140K KEN-573-7140K
dostępny
Cena regularna:
$83.21
Cena regularna:
$67.65
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak udarowy z końcówkami 40 elementów wykrętak IDS040 Kennedy KEN5737140K KEN-573-7140K
Sześciokątny trzpień może być zastąpiony trzpieniem 1/2” aby pracować z nasadkami udarowymi 1/2”.
Zestaw 40-elementowy z wykrętakiem udarowym
- Wkrętak udarowy / wykrętak udarowy
- Adapter kwadrat 1/2” do bitów sześciokątnych 5/16”
- Adapter kwadrat 1/2” do bitów sześciokątnych 3/8”
- Bity sześciokątne 3/8”x80mm:
Bity sześciokątne: 8 mm, 6 mm.TX: Tx40, Tx45, Tx50
Bity krzyżakowe: Nr 2, Nr 3
Bity płaskie: 8mm i 10mm - Bity sześciokątne 3/8”x35 mm:
Bity sześciokątne Hex: imbus 4mm, imbus 5mm, imbus 6mm, imbus 7mm, imbus 8mm
Bity Torx: Tx20 , Tx25, Tx30, Tx40, Tx45, Tx50 (Torx T20, T25, T30, T40, T45, T50)
Bity krzyżakowe: rozmiar 1, 2, 3 oraz 4
Bity płaskie: 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm - Bity sześciokątne 5/16”x30 mm:
Bity sześciokątne Hex: imbus 10mm, imbus 12mm
Bity Torx: Tx55 (Torx T55)
Bity krzyżakowe: numery 1, 2, 3 oraz 4 - Wielowypustowy (Spline): 5mm, 6mm, 8mm, 10mm i 12mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał bitów | wysokogatunkowa stal |
| Rodzaje bitów w zestawie | krzyżakowe, płaskie, sześciokątne imbus Hex, Torx |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Rozmiar trzpienia napędowego | 1/2" |
| EAN13 | 5036140036062 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| Wykończenie | Satynowane |
| Długość uchwytu | 140mm |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Liczba elementów | 40 szt. |
| Opakowanie | 55x112x225mm |
| Waga całkowita | 1,2kg |
| Nr produktu | IDS040 |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
Wykrętak udarowy Kennedy KEN-573-7140K
KEN-573-7140K
KEN5737140K
SM.CK016,169ZLNE
Narzędzia Cromwell