Wkrętak warsztatowy 5,5x250mm proste nacięcie Yamoto YMT5720340K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak warsztatowy 5,5x250mm proste nacięcie Yamoto YMT5720340K
Yamoto YMT-572-0340K
YMT5720340K
5.5x250mm SLOTTED MECHANICS SCREWDRIVER Yamoto
YMT-572-0340K
SM.CK016,12,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Klasycznie zaprojektowany, bardzo doceniany w przemyśle samochodowym. Czarny plastikowy uchwyt, odporny na uderzenia. Ostrza ze stali o chromowym wykończeniu z utwardzonymi i kutymi końcówkami.
3 Piece Set = 3-sztukowy zestaw
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic |
| Długość ostrza | 250 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140298316 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Handle Length | 90 mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całkowita | 340 mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Supplier Part No. | YMT-572-0340K |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Type | Slotted |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic |
| Długość ostrza | 250mm |
| Handle Length | 90mm |
| Długość całkowita | 340mm |
| Tip Size | 5.0mm |
| Tip Type | Slotted |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Blade Shape | Round |